TURNERINGSHELG; 15. og 16. september 2018

Vi har meldt på lag til Knøttiaden og Raufossturneringen, henholdsvis lørdag 15. september og søndag 16. september

Vi har meldt på lag til Knøttiaden og Raufossturneringen, henholdsvis lørdag 15. september og søndag 16. september

Knøttiaden 2018 (lørdag 15. september)

Kampoppsett:

Raufoss fotball G9 3Skreia IL 2 , 200915/0915:10Nammo Stadion 3
Lunner FK G9 RødVind IL G9-115/0915:10Nammo Stadion 2
Skreia IL 2 , 2009Nordre Land G09 Rød15/0916:00Nammo Stadion 3
Vind IL G9-1Raufoss fotball G9 315/0916:00Nammo Stadion 4
Nordre Land G09 RødLunner FK G9 Rød15/0916:50Raufoss Storhall 7
Skreia IL 2 , 2009Vind IL G9-115/0916:50Raufoss Storhall 5
Nordre Land G09 RødRaufoss fotball G9 315/0917:40Raufoss Storhall 5
Lunner FK G9 RødSkreia IL 2 , 200915/0917:40Raufoss Storhall 6
Vind IL G9-1Nordre Land G09 Rød15/0918:30Raufoss Storhall 6
Raufoss fotball G9 3Lunner FK G9 Rød15/0918:30Raufoss Storhall 7

Oppmøte kl. 14:30 ved inngangen til Raufoss Storhall.


Spillere (påmeldt);

Liam Andersen-Laache
Ludvig KaastadHalvorsen
Sondre Eng Jacobsen
Jonas Langedrag
Håvard Løkken Myhre
MarkusTorkehagen
Viljar Hagen



Raufossturneringen 2018 (søndag 16. september)

Kampoppsett:

Pulje AReinsvoll IF gutter 10Brumunddal G10-316/0910:30Raufoss Storhall 6
Pulje AVind IL G9Raufoss fotball G10-216/0911:30Raufoss Storhall 6
Pulje ABrumunddal G10-3Vind IL G916/0912:30Raufoss Skole 7
Pulje ARaufoss fotball G10-2Reinsvoll IF gutter 1016/0912:30Raufoss Storhall 4
Pulje ARaufoss fotball G10-2Brumunddal G10-316/0913:30Nammo Stadion 3
Pulje AReinsvoll IF gutter 10Vind IL G916/0913:30Raufoss Storhall 5

Oppmøte kl. 10:50 ved inngangen til Raufoss Storhall.


Spillere (påmeldt):

JesperBaksetersveen
Odd Martin HusbyBerg
SindreBjørnødegård
FelixEgedius
SondreEngesveen
Benjamin ManumFarstad
ViljarHagen
Ludvig KaastadHalvorsen
Henrik LybekkJemtland
Linus SkarsethNilssen
MarkusTorkehagen
Robin Moen Øversveen





©2018 Spoortz AS (tidligere 123klubb) leverer totalverktøy for effektiv klubbdrift