Velkommen til treninger i 2017 !

Fellestreninger for 2001 og 2002 gutter.

Lag 3

Kamp 29.05.2016

Lag 2

Kamp 26.05.2016

UKE 18, LAG 1,2 og 3

Treninger og kamper

Referat spillermøte 19.mars 2016

Treningskamp Lag 2

Lørdag 20.02.2016 Mot Gjøvik Lyn 2

Trening uke 1 . Se 16-1 siden.

Plan Desember

Treninger og Romjulscup

Treninger G16 2016

Gutter 2000 og 2001

Innlegg på facebook. DANACUP 2016

Av Mette Foss Dalseg

Besøk våre lagsider

14.10 15:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Brandbu -  
10.10 20:00 Sparebank1banen B  
Gran 1 - Vind IL Gutter 16 år 0 - 2  
29.09 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Lunner 7 - 0  
21.09 18:00 Nammo stadion B  
Raufoss 1 - Vind IL Gutter 16 år 0 - 4  
19.09 19:30 Søndre Land Ip KG B  
Søndre Land 7er - Vind IL Gutter 16 år 9 - 7  
14.10 15:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Brandbu -  
10.10 20:00 Sparebank1banen B  
Gran 1 - Vind IL Gutter 16 år 0 - 2  
29.09 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Lunner 7 - 0  
21.09 18:00 Nammo stadion B  
Raufoss 1 - Vind IL Gutter 16 år 0 - 4  
19.09 19:30 Søndre Land Ip KG B  
Søndre Land 7er - Vind IL Gutter 16 år 9 - 7  
13.09 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Ham-Kam 4 - 2  
12.09 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Raufoss 7er 14 - 3  
07.09 19:30 Søndre Land Ip KG B  
Søndre Land - Vind IL Gutter 16 år 0 - 4  
04.09 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Søndre Land 7er 13 - 3  
01.09 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Gjøvik-Lyn 2 3 - 0  
25.08 18:00 Nammo stadion B  
Raufoss 7er - Vind IL Gutter 16 år 1 - 15  
22.08 19:00 Fauchaldplassen, Kapp B  
Toten - Vind IL Gutter 16 år 3 - 1  
18.08 19:00 MøllerBil bana B  
Brumunddal - Vind IL Gutter 16 år 7 - 4  
14.08 18:30 Jorekststad B  
Faaberg - Vind IL Gutter 16 år 2 - 4  
21.06 18:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Lunner (lag 2) 2 - 1  
18.06 15:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Furnes 1 - 3  
13.06 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Moelven 4 - 2  
10.06 17:00 Vind kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Eidskog Fotball #1 4 - 1  
10.06 17:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Eidskog 4 - 1  
07.06 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Toten 1 (Lag 2) 0 - 5  
29.05 19:30 Løten gress ,hovedbane B  
Løten - Vind IL Gutter 16 år 2 - 5  
26.05 18:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Brandbu (lag 2) 2 - 1  
24.05 18:00 Ø. toten KG B  
Toten 2 - Vind IL Gutter 16 år 0 - 1  
18.05 19:30 Frøystad KG B  
Lunner (lag 2) - Vind IL Gutter 16 år 3 - 1  
10.05 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Harestua (lag 2) 3 - 7  
07.05 15:00 sandermoen gress B  
Sander - Vind IL Gutter 16 år 3 - 2  
05.05 19:30 Ø. toten KG B  
Toten 1 (Lag 2) - Vind IL Gutter 16 år 13 - 0  
04.05 20:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Ottestad 8 - 3  
29.04 17:00 Elverum stadion B  
Elverum - Vind IL Gutter 16 år 2 - 5  
21.04 18:00 Vind Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Stange 6 - 0  
20.04 19:30 Brandbu stadion KG B  
Brandbu (lag 2) - Vind IL Gutter 16 år 3 - 3  
02.04 18:00 Raufoss storhall B  
Raufoss - Vind IL Gutter 16 år 1 - 2  
28.03 20:00 Stampesletta B  
Roterud - Vind IL Gutter 16 år 3 - 0  
26.03 18:00 Ø. Toten KG .LAG 2 B  
Toten 2/3 - Vind IL Gutter 16 år 4 - 2  
18.03 16:00 Vardal idrettspark Kunstgress H  
Vind IL Gutter 16 år - Fagernes/A/L 0 - 1  
Spiller Alder Kamper Assists Mål
Adnan Khashi 16 18 1
Adrian Lien 16 4
Adrian H. F 16 24 1
Ahmed A 16 11 1
Alexander E. L 16 23 3
Amund Bekkelund Bakken 16 19 8
Armin B 16 6 6
Fredrik B. B 16 24 2
Georgios Y 16 6 3
Hassan M 16 4
Hassanullah Z 16 9
Herman B 16 8 3
Lbanoe Banor T 16 25 6
Magnus Skoglund S 16 19 15
Martin E 16 26 29
Mats V 16 20 11
Rahmanullah M 16 9 4
Sharafudin B 16 21 7
Vebjørn S. M 16 24 4
©2017 123klubb for effektiv klubbdrift leveres av KX Products